Відправлення...

У Марка

Мрієте про власний котедж у Карпатах? Пропонуємо затишний будиночок для відпочинку з сімєю та друзями: деревянний котедж з двома спальнями, каміном та кухнею

Контакти готелю

м. Яремче, вул. 200 років Яремче, 29, Івано-Франківська обл.

+38 (096) 740 43 37, +38 (099) 317 32 02, +38 (03434) 22559

vedmedycya.hotel

У Марка

Що особливого в котеджі «У Марка»? По-перше, він пропонує досконалий «домашній» комфорт і всі необхідні зручності. По-друге, тут царює ні з чим не зрівнянний карпатський затишок, який заспокоює і утихомирює, дарує безцінні години довгоочікуваного відпочинку.

Ми гарантуємо, що Вам ніхто не завадить - на час оренди котеджу він стає повністю Вашим. Тож Ви маєте можливість самостійно організувати собі комфортний відпочинок як в колі сім'ї, так і з невеличкою компанією.

Котедж «У Марка» має дуже вигідне розташування. З одного боку, це чисте повітря і тиша, можливість прогулянок по гірських стежках, цікавими маршрутами і мальовничими ландшафтами. З іншого боку - будиночок розташований майже в центрі чарівного гуцульського містечка Яремче. Якщо Вам не вистачає чогось з провіанту, або хочеться придбати рукодільний сувенір на колоритному ринку - місто буквально під рукою.

Не шукайте більше. «У Марка» все є!