Відправлення...

Події

29 Червня 2017

Черговий Weekend, який проходитиме 8-9 липня у горах: нова компанія, крутий готель, насичена шоу-програма! Wellness & Fitness weekend з Альянс Спортклуб у "Ведмежому Дворі".

Не втрать можливості скласти нам компанію цього року, адже лишається все менше часу на роздуми, тому скоріше реєструватися!

Цього разу буде щось особливе: Yoga Stretching,Yogalates, Fitness Yog (детальніше)

А як ти відновлюєш сили, шукаєш натхнення та відпочиваєш?
Ми готові надихати вас, покажемо, як просто і легко відновлювати сили і наповнюватись енергією за допомогою простих речей. З нами Ви точно полюбите тренування, навчитесь правильно харчуватись і інакше мислити.

Приєднуйся до цьогорічного Fitness Weekend №2 у Карпатах (30червня-2липня) у готелі "Ведмежий Двір", де н (детальніше)

Потроху насичений червень добігає кінця, а ми звітуємо про фітнес-Вікенд 2017, що відбувся у одному з наших готелів "Ведмежий Двір".
Посеред мальовничих гір у чудовій атмосфері учасники вчились правильно харчуватись, загартовували силу волі, проводили запальні тренування, медитували т (детальніше)

Христос Рождається!

У Великій Ведмедиці Святий вечір провели в дружній, сімейній атмосфері. Гості, зібравшись за святковим столом, зустріли Різдво колядою та вертепом.

Щиро Вітаємо Вас З Новим 2016 Роком! Сподіваємося, що всі бажання, загадані у Новорічну ніч збудуться. А ми ділимося фото-звітом з новорічної ночі у "Великій Ведмедиці" та чекаємо Вас на Різдво.

Поперед. 123