Відправлення...

Зустрічаємо весну в Карпатах!

Навесні, коли на деревах розпускаються бруньки, сонце дружелюбно заглядає в усі вікна, а птиці співають серенади, в повітрі починає літати таємничий присмак пригод! В одну мить хочеться зірватися з місця і відправитися в подорож, щоб втекти від міської суєти і цілком поринути в пробудження природи, самому стати її частиною.

Куди поїхати навесні?

Ідеальний для цього варіант – відпочинок в Карпатах. Тут прекрасно круглий рік, але навесні - по-особливому. Важко знайти інше таке місце в Україні, де б поєднувалися природна краса, цілющі джерела, розвинена на європейському рівні туристична інфраструктура і можливість комфортно розташуватися в одному з численних готелів.

Щоб ви вже перестали мучити себе питанням, де відпочити в Карпатах навесні, щоб ваш відпочинок був наповнений лише позитивними враженнями, пропонуємо розміститися в одному з міні-готелів мережі «Велика Ведмедиця».

У вашому розпорядженні готелю «Велика Ведмедиця» і «У Марка» в Яремче – одному з головних гірськолижних курортів України, і «Ведмежий Двір» в селі Паляниця, поблизу від Буковелі.

Що подарує вам відпочинок в Карпатах весною?

Незважаючи на те, що Карпати – це, перш за все, лижний курорт, де переважно відпочивають взимку, є маса переваг саме в весняному відпочинку в цих краях:

  • Весна відноситься вже до низького сезону, тому відпочиваючих порівняно менше.
  • Ціни, відповідно, теж радують.
  • Ми пропонуємо великий вибір всіляких екскурсій і походів. Наполегливо рекомендуємо відправитися в кінну прогулянку на свіжому весняному повітрі, вона вам напевно сподобається.
  • Рибалити найкраще саме в цю пору року, адже навесні у риби припадає період найбільшої активності. Відповідно, і ваш вилов буде більше.
  • Наші готелі пропонують безкоштовну послугу користування мангалом і альтанками, розташованими по території. Що може бути прекрасніше, ніж теплим ввечері в травні посмажити шашлик зі справжнього гірського баранчика і насолодитися ним на свіжому повітрі в затишній дерев'яній альтанці в колі близьких? Правильно, нічого.
  • Кожен з наших готелів оснащений сауною, де ви також можете приємно і з користю для здоров'я провести час.

Всі наші номери знаходяться на достатній відстані один від одного, таким чином, ви отримуєте відокремлений і розслаблюючий відпочинок в тихому куточку Карпат далеко від буденного життя.

Мережа міні-готелів «Велика Ведмедиця» з радістю прийме вас і ваших друзів в будь-який час! Приїжджайте до нас навесні, і ви обов'язково повернетеся знову.