Відправлення...

Літній відпочинок в Карпатах

Казково красива природа Українських Карпат свої найяскравіші фарби дарує туристам в теплий період року. Мальовничі передгір'я Закарпаття та Прикарпаття - це безкраї виноградники, плодоносні сади і тінисті діброви. А вище, над лісовою зоною, простягаються високогірні луки і чудові карпатські полонини. Численні мандрівники проводять незабутній сімейний відпочинок в Карпатах влітку, насолоджуючись найчистішим повітрям і гірськими пейзажами знаменитого Карпатського заповідника, наповнюючись силою з мінеральних джерел.

Природа і клімат Карпат влітку

Літній відпочинок в горах - завжди захоплюючий. При цьому клімат і екологічний статус Карпат воістину ідеальні. Чисті джерела прісної та мінеральної води («Нафтуся», «Трускавецька», «Ропа», «Моршинська» та ін.), Цілюще повітря, нежарке літо (середня температура - 21 ° C). В горах буває прохолодно навіть у спекотну пору, а різноманітність флори і фауни дає можливість зробити вдалі фотознімки. У місцевих річках і озерах водяться різні види риб, у тому числі форель, яка мешкає тільки в бездоганно чистих водах. А неповторне озеро Синевір (площа - близько 5 Га) живлять прозорі гірські струмки.
Карпати - літній відпочинок доступний для людей різних поколінь. Небезпечних скель тут немає, для рельєфу характерні плавні лінії і барвисті панорами, тому прогулянки по горах, багатим просторими плато, не будуть складними.

Комфортне проживання

Для тих, хто відвідує цей край вперше, найбільш актуальне питання, де відпочити в Карпатах влітку. Туристичний сервіс Прикарпаття і Закарпаття добре розвинений. Тут облаштовано сучасні санаторії та пансіонати, дитячі оздоровчі табори, готелі і міні-готелі, приватні турбази і котеджі, а також є можливість організувати відпочинок в Карпатах влітку недорого в приватних квартирах і будинках. Найбільш відомі здравниці - Трускавець, Ужгород, Яремче, Свалява, Моршин, Ворохта, Східниця та інші.

Бажаєте наблизитися до витоків карпатського етносу і прагнете відпочити від галасливих мегаполісів? - обирайте відпочинок в Карпатах влітку в приватному секторі. Тут можна усамітнитися в гостинних карпатських поселеннях, де здаються недорогі акуратні будиночки, а також котеджі для великих сімей і колективів, обладнані сауною, мангалами і спортмайданчиком. Ви зможете не тільки влаштувати відпочинок в Карпатах влітку з басейном, а й здійснювати прогулянки до лісових водоспадів, збирати ягоди, трави та гриби, рибалити на озерах і річках.

Активний літній відпочинок в Карпатах

Туристи, які віддають перевагу динамічному та екстремальному відпочинку влітку в Карпатах, можуть підготувати для себе велику програму. Різні фірми пропонують вирушити на кінні прогулянки, в походи по маршрутах, рафтинг-сплави по гірських річках, в поїздки на джипах і квадроциклах, польоти на повітряній кулі. Шукачі екстремальних розваг оцінять банджи-джампінг, а любителі командних ігор можуть вибрати пейнтбол, футбол, петанк, міні-гольф, теніс та інші ігри,доступні на кожному курорті.

Пам'ятки, розваги, фестивалі

Відпочинок в Карпатах влітку - це безліч цікавих екскурсій: храми і собори, музеї фольклору, старовинні замки, природні пам'ятки регіону. Можна відвідати знаменитий Львів, центральна частина якого внесена в 1998 році до переліку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Затишні Івано-Франківськ, Тернопіль, Мукачево здивують витонченої європейською архітектурою минулих століть. А хоровод літніх фестивалів («Червона черешня», На Синевір трембіти кличуть », хіпі-фест« Шипіт »,« Молочна ріка »та ін.) принесе багато яскравих емоцій дітям і дорослим.